Hakkımızda

SOYPAK Elektronik, misyonu ve vizyonu doğrultusunda kurulmuş olup, Çin ve Hong Kong da mevcut ofisleriyle beraber emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Günümüzde iş dünyasında büyüme ve gelişme çabaları sonucu giderek karmaşıklaşan bilgi akışlarının yönetilmesinin güçleşmesi, rekabetin zorlaması, teknolojinin giderek sınırlarına dayanması gibi olgular, şirketleri zorunlu olarak farklı çözüm arayışlarına yöneltmiştir.

Kurulduğu ilk günden itibaren başarının, ancak kaliteli ürün, hizmet, süratli servis, tecrübeli ve bilgili bir ekip ile elde edilebileceğinin bilincinde olan SOYPAK Elektronik, değerli üreticilerimize üretim öncesi, sırası ve sonrasında ürün ve hizmetler sunarak ekonomi ve yaşama değer katmak hedeflerini ilke edinmiştir.

Ayrıca, SOYPAK Elektronik olarak elektronik kart tasarımı, üretimi ile birlikte yazılım konularında da destek vermekteyiz.

VİZYONUMUZ

SOYPAK Elektronik;
Hizmette kalite, süreklilik ve güvenilirlik esasıyla hareket eder. Müşteriye hizmeti, zamanın öneminin farkında olarak kusursuz götürmek ve hizmetin devamlılığını sağlamak prensibini benimser. Büyüyen ve sürekli gelişen teknoloji pazarında öncü firmalardan biri haline gelmeyi hedefler.